Oferta handlowa

Dystrybucja produktów Vedag

Firma
jest regionalnym dystrybutorem materiałów marki

Produkty VEDAG sprawdzają się nawet w przy najtrudniejszych warunkach wykonania i eksploatacji dachu. Dzięki możliwości zastosowaniach ich o każdej porze roku, nawet najbardziej ambitne terminy stają się realne.

Szeroka oferta uniwersalnych i wysokospecjalistycznych produktów marki VEDAG znajduje zastosowanie w obiektach mieszkalnych, biurowych, sportowych, przemysłowych oraz w izolacji budowli inżynierskich. Materiały te sprawdzają się zarówno w nowym budownictwie, jak i przy modernizacjach, są funkcjonalne, a zarazem nie ograniczają fantazji projektanta. Produkowane są według standardów norm europejskich, ale niektóre z nich posiadają wyższe, niż wymagane, parametry techniczne.

Budując lub remontując dom, chcemy trwałego efektu – między innymi dachu, który przetrwa długie lata bez napraw. To życzenie spełnić może jedynie profesjonalny montaż w połączeniu ze sprawdzonymi materiałami, dlatego nasza firma działa kompleksowo, łącząc ofertę usługową z handlową.

Naszą pracę uzupełniamy wysokiej jakości materiałami, których marki wiele mówią na rynku budowlanym. Jednym z producentów, którym zaufaliśmy, jest firma VEDAG. Asortyment tej niemieckiej marki, należącej do grupy największych europejskich producentów materiałów uszczelniających bitumicznych i polimerobitumicznych, nigdy nas nie zawiódł.

Od 2016 roku jesteśmy regionalnym dystrybutorem produktów marki VEDAG. W naszej ofercie znaleźć można papy, hydroizolacje oraz produkty na dachy zielone marki VEDAG.

Dostarczamy wysokiej jakości materiały oferowane w kompletnych systemach

Nasze dachy to

100000m2 wykonanej bezawaryjnie
powierzchni
120 zadowolonych
klientów
10 regularnie powracających
inwestorów
do góry strona główna
Przemysław
Machej
601 258 295 biuro@machej-dachy.pl